اورست چیست؟

سرویس کسب و کار آنلاین اورست یا کلود اورست مجموعه ای از نرم افزارهای سازمانی مانند نرم افزار CRM، فروشگاه اینترنتی، اتوماسیون اداری، حسابداری و ... است که به صورت کاملا یکپارچه با یکدیگر فعالیت می کنند. شما به عنوان مشتری می توانید در زمانی کوتاه و با قیمت مناسب ، سرویس های مورد نظر خود را از مجموعه نرم افزارهای یکپارچه و امن اورست انتخاب کنید و بدون دغدغه در رابطه با مشکلات سخت افزاری، شبکه ای و هزینه های پشتیبانی و با آسودگی خاطر از مکانیزاسیون عالی در کسب و کار خود استفاده نمایید.

خدمات سرویس ابری اورست در 24 ساعت شبانه روز و در 7 روز هفته و از همه جا و با هر گجتی قابل دسترسی است. برای استفاده از سرویس های کلود اورست تنها کافی است به اینترنت دسترسی داشته باشید. شما می توانید از زمان انتظار پرواز خود نیز برای انجام کارها و یا نظارت بر نحوه انجام امور استفاده نمایید.

چه کاربردی دارد؟

با استفاده از سرویسهای کلود اورست شما می توانید مکانیزاسیون کاملی در فعالیتهای شرکت خود ایجاد کنید. به عنوان مثال با استفاده از فروشگاه اینترنتی می توانید شعبه آنلاین خدمات و محصولات شرکت خود را در دسترس مخاطبین قرار دهید. با استفاده از سی آر ام تعاملات با مشتریان را مدیریت کنید و با استفاده از یکپارچگی بین فروشگاه و سی آر ام تمام سفارشات مشتریان خود را در پرونده آنها مشاهده نمایید. و در نهایت با صدور خودکار سند حسابداری از روی فاکتور CRM نگران اشتباهات انسانی برای ثبت تراکنش های مالی با مشتریان نباشید. همچنین با استفاده از نرم افزار اتوماسیون اداری می توانید تمامی مکاتبات شرکت خود را تحت کنترل بگیرید و با کمک سرویس فرآیندهای کاری هر پروسه ای از درخواست مرخصی گرفته تا تسویه حساب پرسنل و .. را بدون کاغذ و به صورت مکانیزه انجام دهید.

برای چه کسانی مناسب است؟

اگر چابکتر و سبکتر از رقبای خود حرکت نکنید محکوم به فنا خواهید بود. خدمات سرویس ابری اورست امکان ایجاد بستر یکپارچه نرم افزاری را در مجموعه شما فراهم می آورد که با استفاده از آنها می توانید فعالیتهای شرکت خود را مکانیزه کنید و انجام دقیق بسیاری از امور را به سیستمها و اگذار کنید و در نتیجه بسیار چابکتر از رقبایی باشید که از روشهای سنتی استفاده می کنند و همچنین به دلیل استفاده از سرویسهای ابری خود را در بند تجهیزات سرور و شبکه و مشکلات مربوط به آنها نمی کنید و بسیار سبکتر کسب و کار خود را پیش می برید.

قرار است به کجا برسد؟

هدف نهایی سرویس ابری اورست ایجاد یک بستر امن، پایدار و به صرفه برای رفع نیازهای نرم افزاری یک کسب و کار چابک است. ما به سختی تلاش می کنیم تا هم نرم افزارهای بیشتری را به سرویس کسب و کار آنلاین اورست اضافه کنیم و هم یکپارچگی بهتر و عمیق تری را بین نرم افزارها ایجاد نماییم تا شما به عنوان مدیر شرکت بتوانید با اطمینان و رضایت کلیه نیازهای نرم افزاری خود را به ما واگذار کنید.اورست، سرویس ابری 24 ساعت شبانه روز در 7 روز هفته

سرویس ابری اورست در تمام سال و در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز فعال می باشد. و شما بدون نگرانی و هر زمان که اراده کنید به اطلاعات کسب و کار خود دسترسی دارید. بگذارید برای مشخص شدن ابعاد اهمیت این ویژگی چند مثال را مرور کنیم

بیشتر بخوانید...

استفاده از سرویس کلود نرم افزارها چه مزیت بر نسخه محلی دارد؟

برای پاسخ به این سوال لازم است شرایط کسب و کار در دنیای امروز را مرور کنیم. ما فرض می کنیم شما صاحب یک کسب و کار چابک مانند یک شرکت بازرگانی، آژانس مسافرتی، شرکت خدمات مشاوره ای و... هستید. قطعا برای مدیریت بهتر کسب و کارتان نیاز به نرم افزار دارید. از طرفی نمی خواهید سرمایه گذاری سنگینی روی خرید و استقرار نرم افزار انجام دهید. با این شرایط دو گزینه پیش روی شماست

بیشتر بخوانید...

چرا این سرویس کلود را انتخاب کنم؟ (نسبت به رقبا)

شما به عنوان مشتری حق دارید که زمانی که تصمیم به خرید می گیرید بتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید. و طبیعی است که بخواهید سرویس های مشابه را مقایسه کنید و از بین آنها بهترین را انتخاب نمایید. اما تا لحظه ی نگارش این متن هیچ سرویس ابری با هدف،جامعیت و یکپارچگی اورست ارایه نشده است که بخواهیم مقایسه ای انجام دهیم و مزایای اورست را مطرح کنیم. معهذا برای اینکه این سوال را بدون پاسخ نگذاریم به هدف اصلی سرویس ابری اورست اشاره می کنیم. در سرویس ابری اورست تمرکز بر ارایه یک بستر یکپارچه از محصولات سازمانی مایکروسافت شامل شیرپوینت، پراجکت سرور، سی آر ام، اکسچنج، اسکایپ و ...

بیشتر بخوانید...

امنیت داده ها چگونه تضمین می شود؟

یکی از نگرانی های مشتریان برای استفاده از سرویس های ابری و به طور کلی استفاده از اینترنت امنیت اطلاعات است. ما در اینجا ادعا می کنیم و در ادامه به شما ثابت می کنیم که اطلاعات شما نزد اورست حتی از اینکه نزد خودتان باشد امن تر است. خوب برای بحث در خصوص این موضوع ابتدا لازم است عبارت "امنیت داده ها" یا "امنیت اطلاعات" را توضیح دهیم.

بیشتر بخوانید...

آیا این سرویس برای من کاربرد دارد؟

اورست سرویس ابری یکپارچه از نرم افزارهای شیرپوینت، پراجکت سرور، CRM، اکسچنج و اسکایپ است و چنین پتلفرم گسترده ای می تواند مورد استفاده دامنه وسیعی از مخاطبین قرار گیرد. برای اینکه بهتر بتوانید تصمیم گیری کنید که آیا اورست برای کسب و کار شما نیز مناسب است یا خیر؟ چند کاربرد از ترکیب سرویس های اورست در کسب و کارهای مختلف مثال می زنیم. پورتال مشتریان یا باشگاه مشتریان: این راهکار که مناسب برای کسب و کارهایی مانند آژانس های مسافرتی، شرکت های نرم افزاری،شرکت های خدمات حمل و نقل، آرایشگاهها و ... می باشد. با استفاده از قابلیتهای شیرپوینت، سی آر ام و اکسچنج فراهم می شود.

بیشتر بخوانید...

اگر اینترنت قطع شد چه کنم؟

در کنار تمام امتیازاتی مانند کم هزینه بودن، در دسترس بودن، پایدار بودن و امن بودن و ... که در خصوص سرویس ابری اورست بیان شد، ریسکی وجود دارد با این موضوع که اگر دسترسی به اینترنت قطع شد چه کنم؟ ما واقع بین هستیم و نمی خواهیم این موضوع را انکار کنیم ولی به دنبال ارایه راه حل هستیم. که شما صاحب محترم کسب و کار بتوانید ضمن صرفه جویی اقتصادی کارآمدی و چابکی کسب و کارتان را نیز حفظ کنید.

بیشتر بخوانید...

چقدر صرفه جویی می کنم؟

برای اینکه بتوانیم میزان صرفه جویی حاصل از مهاجرت از سرورهای محلی به سرویس کلود را برآورد کنیم لازم است تا با هزینه های پنهان و آشکار استفاده از سرور محلی به جای سرویس ابری اورست آشنا شویم. فرض کنیم قصد دارید نرم افزار CRM مایکروسافت را برای مدیریت ارتباط با مشتریان به صورت محلی و درون شرکت راه اندازی کنید.

بیشتر بخوانید...

اگر این سایت جمع شد چه بلایی سر داده های من می آید؟

در سرویس ابری اورست برنامه ریزی گسترده ای برای حفاظت از اطلاعات مشتریان انجام شده است. به عنوان نمونه از تمام اطلاعات مشتریان به صورت روزانه نسخه پشتیبان تهیه می شود. این نسخه ها تا 30 روز نگهداری می شوند. و در بازه های زمانی منظم از مکان فیزیکی سرورها نیز خارج می شود و در محل امنی درون گاو صندوق نگهداری می شود.

بیشتر بخوانید...

چگونه مطمئن شوم داده های من به دست رقبا نمی افتد؟

این موضوع دغدغه مهمی است ولی به شما اطمینان می دهیم که تیم فنی اورست هم به لحاظ حرفه ای و هم به لحاظ اخلاقی خود را متعهد می داند که از اطلاعات مشتریان به بهترین نحو ممکن حفاظت نماید. در پاسخ به سوال "امنیت داده ها چگونه تضمین می شود؟" به موضوع تامین امنیت اطلاعات پرداختیم. در پاسخ به این سوال به صورت مشخص در خصوص حفاظت از اطلاعات مشتریان صحبت می کنیم.

بیشتر بخوانید...

ارتباط بین نرم افزارهای اورست مانند سی آر ام و شیرپوینت و ... را چگونه باید برقرار کرد؟

سرویس ابری اورست یک بستر یکپارچه از نرم افزارهای شیرپوینت، CRM، پراجکت سرور، اکسچنج و اسکایپ است. و تیم فنی اورست تمام تنظیمات لازم برای ارتباط بین نرم افزارها را قبلا برقرار کرده است. به عبارت دیگر برای ایجاد ارتباط بین نرم افزارهای سرویس ابری اورست لازم نیست شما اقدامی انجام دهید تمام کارها قبلا انجام شده است.

بیشتر بخوانید...

برای استفاده از این سرویس چقدر دانش فنی لازم است؟ برای راه اندازی آن چطور؟

یکی از سوالاتی که خریداران نرم افزار از فروشندگان می پرسند این است که چقدر طول می کشد تا نرم افزاری که خریداری کرده ام در سازمان یا شرکت من نصب و راه اندازی شود؟ سوال مهمی است زیرا که همه ما دوست داریم آنچه که خریداری می کنیم به سرعت قابلیت استفاده داشته باشد.

بیشتر بخوانید...

چه مقدار طول می کشد تا سرویس خریداری شده راه اندازی شود؟

یکی از اهداف سرویس ابری اورست این است که شما را از انتظار برای نصب و راه اندازی و حواشی مربوط به آن آزاد کند و به سرعت بتوانید به نرم افزار و راهکار مورد نظر خود دست یابید. در سرویس ابری اورست کمتر از 24 ساعت سرویس شما راه اندازی می شود. و شما از لذت استفاده از یک سرویس یکپارچه و سریع بهره مند می شوید.

بیشتر بخوانید...

چطور به سرویس ابری اورست مهاجرت کنم؟

ما دو سناریو را برای مهاجرت به سرویس ابری اورست در نظر می گیریم: سناریوی اول: شما در حال استفاده از شیرپوینت، CRM مایکروسافت، پراجکت سرور یا اکسچنج هستید. کافی است از یک نسخه پشتیبان از نرم افزار بگیرید و آنرا برای ما ارسال نمایید. ما کل اطلاعات شما را به سرویس ابری اورست منتقل می کنیم.

بیشتر بخوانید...