کاربردها

با استفاده از این بستر یکپارچه به راحتی می توانید ایده ها و طرح های بازاریابی و فروش خود را اجرا کنید.

افزایش فروش

یکی از عوامل مهم برای افزایش فروش شناسایی رفتار مشتریان، داشتن نظم در تعامل با مشتری و پی گیری است. نرم افزار CRM کمک می کند تا از اولین ارتباط مشتری، اطلاعات را ثبت کنیم و مرحله به مرحله با مشتری پیش آییم. قابلیت تحلیل اطلاعات و یافتن علل عدم خرید مشتری کمک می کند تا بتوانیم با تعریف کمپین های مناسب، مشتریان از دست رفته را جذب و مشتریان خود را راضی نماییم.

بانک اطلاعات مشتریان

به عنوان یک کسب و کار هوشمند اولین کاری که در حوزه مدیریت ارتباط با مشتری بایستی انجام شود، جمع آوری و طبقه بندی اطلاعات مشتریان است. طبیعی است که شما علاقه مند هستید بدانید چه مشتریانی تا کنون با مجموعه شما در ارتباط بوده اند. از اطلاعاتی مانند نام، تلفن و آدرس که بگذریم هر کسب و کاری اطلاعات متفاوتی را در مورد مشتریان خود نگهداری می کند. در نرم افزار سی آر ام مایکروسافت شما براحتی می توانید فیلدهای اطلاعاتی مورد نیاز خود را اضافه و فیلدهای کم کاربرد را حذف کنید.

تقویت حافظه کسب و کار

تا کنون چند بار برای شما اتفاق افتاده که مشتری بعد از مدتی مجددا با شرکت شما تماس گرفته ولی کارشناسان فروش او را بیاد نمی آورند. از طرفی نیروی های فروش با کسب و کار شما پیمان اخوت نبسته اند که تا پایان عمر کاری خود با شما همکاری کنند. قطعا نیروی های بازاریابی و فروش هر مجموعه ای در گذر زمان تغییر می کنند. اما راه حل چیست؟ نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری مایکروسافت تمام ارتباطات با مشتری ثبت و نگهداری می شود و شما همه سوابق او را در اختیار دارید.

تاریخچه تغییرات CRM

2011

- یکپارچه سازی با شیرپوینت
- قابلیت طراحی داشبورد
- یکپارچه سازی با Lync
- قابلیت پکیج شدن سفارشی سازی ها

2013

- طراحی مجدد منو
- فرم های ایجاد سریع
- ذخیره سازی خودکار تغییرات
- تجربه طراحی فرآیند محور

2015

- بهبود جستجو
- فیلدهای محاسباتی
- بهبود قوانین تجاری در فرمها
- امکان گذاشتن شرط در فرآیندهای تجاری

2016

- بهبود کیس ها
- ویژگی های مدیریت دانش
- قالب های ورد و اکسل
- اپ اوتلوک برای سی آر ام

365

- گرید های قابل ویرایش
- سرویس اکسپورت اطلاعات
- بهبود Web API
- طراحی نقشه سایت
- یکپارچه با کورتانا

ویژگی ها

CRM صرفا مجموعه ای از فرمها و گزارشات نیست، بلکه بایستی در طراحی آن بینش و نگرش مدیریت ارتباط با مشتری لحاظ شده باشد و انصافا این نرم افزار بسیار زیبا و عمیق طراحی شده است.

همیشه در دسترس

همیشه در دسترس

علاوه بر امکان استفاده از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری از طریق همه مرورگرها و بر روی کامپیوتر، شما می توانید بر روی تلفن هوشمند و تبلت نیز از آن استفاده نمایید. همچنین می توانید از طریق Outlook نیز به این سیستم وصل شوید. برای این کار کافی است نسخه آفلاین آن را نصب کنید.

قابلیت سفارشی سازی

سفارشی سازی بدون دانش برنامه نویسی

با کمک تیم فنی اورست و استفاده از خدمات مشاوره و آموزش ما، شما می توانید بخش های مختلف سیستم را سفارشی سازی کنید و آنرا مطابق خواسته ها و انتظارات خودتان کنید. به عنوان مثال می توانید بخش جدیدی را برای نظرسنجی از مشتریان به سیستم اضافه کنید. و یا گردش کاری تعریف کنید که در زمان صدور پیش فاکتور پیامکی را برای مشتری ارسال نماید.

امنیت

امنیت و حقوق دسترسی

در بخش تنظیمات امنیتی نرم افزار امکان تعریف نقش های مختلف وجود دارد و هر کاربر می تواند یک یا چند نقش داشته باشد. برای هر نقش امکان کنترل دسترسی به یک قابلیت از نرم افزار، یک رکورد اطلاعاتی و یا حتی یک فیلد اطلاعاتی وجود دارد.

فرآیند محور

فرآیند محور

داینامیک CRM به صورت فرآیند محور طراحی شده است بدین معنی که همه اعضای تیم فروش با مشتریان بر اساس یک فرآیند استاندارد شده با گامها و مراحل مشخص پیش می روند. و برای هر تعامل با مشتری داده های مهم و مشخص شده برای آن مرحله را دریافت و ثبت نرم افزار می کنند. فرآیندهای کسب و کار موجود در سیستم به کارشناسان فروش کمک می کند که بر اساس تجربه های موفق عمل کنند حتی زمانی که با شرایط استثنایی مواجه می شوند.

داشبورد مدیریتی

داشبورد مدیریت

هر زمان که شما وارد نرم افزار می شوید اولین صفحه ای که مشاهده می کنید داشبورد است. اطلاعات به صورت نمودار و چارت و لیست های اولویت بندی شده و خلاصه شده در داشبوردها تعریف می شوند. که به شما کمک می کند به سرعت و سادگی وضعیت را ارزیابی کنید و اقدامات مناسب را اجرا نمایید. نرم افزار دارای چندین داشبورد طراحی شده برای نقش های مختلف است. برای مثال اگر در واحد فروش کار می کنید، شما قیفی (pipeline) از فرصتهای باز را مشاهده می کنید و میزان پیشرفت هر یک از آنها در فرآیند طراحی شده برای فرصتها. و یا تعداد سرنخ ایجاد شده توسط کمپین بازاریابی را مشاهده می کنید. اگر در واحد پشتیبانی کار می کنید، شما نموداری از تیکتهای باز و اولویت آنها را مشاهده می کنید.

ایمپورت و اکسپورت اکسل

ایمپورت و اکسپورت اکسل

برای اینکه اطلاعات مربوط به همه مشتریان را در یک سیستم متمرکز گردآوری کنید، ممکن است لازم باشد تا اطلاعات اشخاص، سرنخ ها، مشتریان و ... را از منابع دیگر به نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری وارد کنید. خوشبختانه امکانات بسیار خوبی برای import اطلاعات از فرمتهای مختلف نظیر اکسل ، فایلهای csv، فایل text، فایل zip و فایل xml فراهم شده است. در Dynamics CRM امکانات متعددی برای فیلتر کردن اطلاعات، ایجاد گزارشات و ساخت نمودار و چارت فراهم شده است. با این وجود اگر نیاز به محاسبات تکمیلی دارید می توانید اطلاعات هر بخش از نرم افزار را به اکسل اکسپورت کنید.

سرویس های یکپارچه با نرم افزار CRM

شیرپوینت آنلاین

هاست شیرپوینت

شیرپوینت + SSL + آفیس وب + ضریب اشتراک ۱/۸ + یک گیگابایت فضا + ۱۰ کاربر

810،000 تومان

فروشگاه اینترنتی

فروشگاه ساز آنلاین

فروشگاه ساز آنلاین + ۵۰۰ کاربر + SSL + یک گیگابایت فضای ذخیره سازی

910،000 تومان

تیکتینگ

تیکتینگ

تیکتینگ + ۵۰۰ کاربر + SSL

290،000 تومان

سایت ساز

سایت ساز

سایت ساز + 100 کاربر + یک گیگابایت فضای ذخیره سازی + SSL

370،000 تومان

لیست قیمت

قیمت های درج شده در جداول زیر سالیانه می باشد.

سرویس
1,650,000 تومان

نرم افزار CRM

امکانات

امکانات تکمیلی نرم افزار CRM

مشتریان در اورست

به جمع مشتریان اورست بپیوندید

با عضویت رایگان در سرویس ابری اورست امکان استفاده از شبکه آموزش اورست، شرکت در قرعه کشی های اورست و سرویسهای رایگان اورست فراهم می شود.

مطالب بلاگ

آخرین اخبار و مقالات درباره سرویس سی آر ام مایکروسافت که در بلاگ اورست منتشر شده است.

با داشتن یک اشتراک از سرویس fax.ir و افزونه فاکس پرنیان شما می توانید به راحتی برای مشتریان خود از طریق سی آر ام فاکس ارسال کنید. نحوه کار بدین صورت است که بعد از نصب افزونه فاکس پرنیان و تنظیم آن در کمتر از یک دقیقه، امکانی به نرم افزار سی آر ام اضافه می...
مطالعه
به عنوان یک مشتری زمانی که تصمیم به خرید نرم افزار سی آر ام می گیرید و کمی در این رابطه تحقیق و جستجو می کنید بلافاصله به این نتیجه می رسید که در کنار برندهای مختلف سی ار ام در ایران، نرم افزار سی آر ام مایکروسافت نیز خودنمایی می کند. احتمالا برای شما نیز...
مطالعه
افزونه تلگرام یکی از جذاب ترین افزونه های نرم افزار سی آر ام است که توسط شرکت پرنیان برای نرم افزار CRM مایکروسافت تولید شده است. ما تصمیم گرفتیم یک نسخه کاربردی از این افزونه را برای اشخاص و شرکتهایی که سی آر ام را به صورت محلی (Local) و روی سرورهای داخل...
مطالعه
بعد از گذشت حدود یکسال از ارایه فیلم های دوره آموزش نرم افزار CRM 2015، ضمن استقبال خوبی که از این دوره آموزش انجام شد تقریبا به صورت مرتب درخواست آماده سازی نسخه جدیدتر و به روزتری از این دوره را از طرف مشتریان داشتیم. دوره آموزش ویدیویی سی آر ام 365 پاس...
مطالعه