ایمیل سرور اکسچنج

هاست ایمیل اکسچنج

Exchange Server یک ایمیل سرور بسیار قدرتمند و پایدار است که توسط شرکت مایکروسافت عرضه شده است و یکی از مهمترین محصولات این شرکت بزرگ نرم افزاری است. اکسچنج سرور امکان ارسال، دریافت و مدیریت ایمیلها، Contactها، مدیریت تقویم و مدیریت وظایف را فراهم می کند.

هاست(میزبان) ایمیل

برای اولین بار در ایران و در سرویس پردازش ابری اورست شما می توانید از ایمیل سرور اکسچنج به عنوان هاست ایمیل سازمان/شرکت خود و بر روی دامنه اختصاصی خودتان بهره مند شوید.

مزایای استفاده از هاست ایمیل Exchange چیست؟

با انتقال میزبانی ایمیل شرکت خود به هاست ایمیل اکسچنج سرویس ابری اورست مزایای زیادی به دست خواهید آورد که در ادامه به چند مورد از آن ها اشاره می کنیم.

یکپارچه با اوتلوک

کاملا یکپارچه با Outlook

در واقع مایکروسافت، اوتلوک را به عنوان کلاینت اکسچنج سرور طراحی و تولید کرده است. در کنار آن امکان اتصال به سایر ایمیل سرورها از طریق پروتکلهای POP۳ و IMAP را نیز فراهم کرده است. به عبارت دیگر زمانی شما از همه امکانات مایکروسافت اوتلوک بهره مند می شوید که به سرور اکسچنج متصل شوید. اگر هاست ایمیل شما ایمیل سرور اکسچنج باشد و Outlook را به آن متصل کنید، هر زمان و از روی هر وسیله ای اعم از تبلت، موبایل، لپ تاپ، کامپیوتر محل کار، کامپیوتر منزل و ... آن را باز کنید همه ایمیلهایتان را دریافت می کنید و اگر ایمیلی را بر روی موبایلتان خوانده باشید در لپ تاپت شما و دیگر جاها نیز خوانده شده خواهد بود.

آنتی اسپم و آنتی ویروس

مجهز به آنتی اسپم و آنتی ویروس کسپراسکای

آنتی ویروس و آنتی اسپم Kaspersky به صورت یکپارچه با ایمیل سرور اکسچنج نصب شده است. این ابزار تمام ایمیلهایی که ارسال و دریافت می شوند را سمت سرور بررسی می کند و در صورتی که آلوده به ویروس باشد به صورت خودکار حذف می کند و ایمیل های ناخواسته را برچسب spam می زند. بررسی های ما نشان می دهد که بیش از 95 درصد ایمیلهای اسپم شناسایی می شوند و به صورت خودکار به پوشه "ایمیل های ناخواسته" هدایت می شوند. شما با آسودگی خاطر و بدون نگرانی از ویروسی شدن و یا دریافت ایمیل های ناخواسته می توانید با ایمیل های سازمانی خود کار کنید.

فراتر از ایمیل سرور

هاست ایمیل شما دیگر فقط ایمیل سرور نیست!

با تنظیم دامنه شرکت خود جهت استفاده از میزبانی ایمیل اکسچنج در سرویس ابری مایکروسافت، قابلیت مدیریت وظایف، مدیریت تقویم و مدیریت یادداشتها نیز در اختیار شما قرار می گیرد. حال شما علاوه بر امکان ارسال و دریافت ایمیل می توانید وظایفی تعریف کنید و به اعضای تیم خود انتساب دهید. می توانید قرار جلسات خود در تقویم ثبت کنید. آنها را با همکارانتان به اشتراک بگذارید و یا جلسات گروهی تنظیم کنید و از طریق این سرویس اعضای جلسه را دعوت نمایید. همچنین امکان ثبت یادداشت هایتان را نیز خواهید داشت.

یکپارچه با سی آر ام

یکپارچه با نرم افزار CRM مایکروسافت

آیا شما از یکپارچگی سرویس هایی که از آن استفاده می کنید، لذت نمی برید. در هاست ایمیل سرویس ابری اورست شما می توانید مستقیما از طریق نرم افزار CRM برای مشتریان خود ایمیل ارسال کنید. حتی پاسخ به ایمیل شما توسط مشتری نیز در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری به عنوان فعالیت وی ثبت می شود.

محیط فارسی

رابط کاربری فارسی

زبان ما فارسی است و طبیعی است که دوست داریم رابط کاربری نرم افزارهایی که از آنها استفاده می کنیم به زبان فارسی باشد. این خواسته به حق شما در هاست ایمیل اکسچنج سرویس ابری اورست برآورده شده است. هر کاربر به دلخواه می تواند رابط کاربری فارسی یا انگلیسی را انتخاب نماید.

مالتی پلتفرم

همزمان روی ویندوز، وب و موبایل ایمیل هایتان را چک کنید

در محیط ویندوز با استفاده از Microsoft Outlook به هاست ایمیل خود که مبتنی بر اکسچنج و در سرویس ابری اورست است متصل شوید و ایمیلهایتان را به صورت آفلاین نیز در اختیار داشته باشید. در محیط وب و از طریق مرورگرهای متداول نظیر فایرفاکس، کروم، IE، سافاری و .... به Outlook Web App متصل شوید و به صورت آنلاین ایمیل های خود را مرور کنید. در گوشی موبایل هوشمند یا تبلت خود و از طریق اپلیکیشن هایی نظیر mymail, Outlook, EMail و ... ایمیلهای خود را به صورت آفلاین نیز در اختیار داشته باشید. مهم است که هر سه این رابط های کاربری به صورت همزمان کار می کنند و کاملا با هم سازگار و هماهنگ هستند.

دمو نرم افزار Exchange رایگان

بعد از این توضیحات قطعا شما نیز علاقه مند هستید تا دموی سرویس ایمیل فارسی مبتنی بر مایکروسافت اکسچنج را رایگان آزمایش کنید. کافی است با ما تماس بگیرید.


نرم افزار Exchange

عنوان قیمت سالیانه (تومان)
اکسچنج + دو SSL 430,000
10 کاربر رایگان -
200 مگابایت فضای ذخیره سازی 24,000
ترافیک نامحدود ماهیانه -
استفاده از اوتلوک (ویندوز، Mac OSX، اندروید، iOS) -
مجموع قیمت 454,000

امکانات تکمیلی نرم افزار Exchange

عنوان قیمت سالیانه (تومان)
تلگرام 100,000
پیام صوتی 250,000
پیامک + شماره اختصاصی + 1000 پیامک 100,000
افزونه پیام اجتماعی 350,000
فاکس 100,000
بسته 5 تایی کاربر 144,000
یک گیگ فضای ذخیره سازی 120,000

با خرید سرویس های یکپارچه با نرم افزار Exchange، قابلیت های کاربردی منحصر به فردی به آن اضافه می شود.


نرم افزار CRM

1,070,000 تومان در سال

شامل: CRM + یک گیگابایت فضای ذخیره سازی + 200 مگابایت هدیه + 10 کاربر

هاست شیرپوینت

810,000 تومان در سال

شامل: شیرپوینت + SSL + آفیس وب + ضریب اشتراک 1/8 + یک گیگابایت فضا + 10 کاربر

اتوماسیون اداری

1,150,000 تومان در سال

شامل: اتوماسیون اداری

فرآیندهای کاری

1,610,000 تومان در سال

شامل: فرآیندهای کاری + شیرپوینت + SSL + آفیس وب + ضریب اشتراک 1/8+ یک گیگابایت فضای ذخیره سازی + 10 کاربر

مدیریت مستندات

1,160,000 تومان در سال

شامل: مدیریت مستندات شیرپوینت + SSL + آفیس وب + ضریب اشتراک 1/8+ یک گیگابایت فضای ذخیره سازی + 10 کاربر

اخبار و مقالات نرم افزار ایمیل فارسی مایکروسافت
16
آبان
ایمیل های جادویی در کلود اورست

یکی از برجسته ترین مزایای استفاده از سرویس ابری اورست وجود ی...

07
مرداد
12 دلیل برای ترجیح کاربران به استفاده از اکسچنج به جای ...

این مطلب ترجمه متنی است که توسط Sanjeevini Mittal از کارمندا...

03
مرداد
کسب درآمد عالی با کیف پول اورست

هما هستم و یک خبر عالی دارم. کیف پول اورست رونمایی شد. کیف پ...

20
تیر
اورست بهتر می شود - نسخه جدید سرویس اطلاع رسانی

سرویس اطلاع رسانی چند وقتی است که در اورست راه اندازی شده اس...