قیمت سرویسهای اورست هرگز افزایش نمی یابد

قیمت سرویسهای اورست هرگز افزایش نمی یابداین خبر برای مشتریانی که قصد خرید از سرویس ابری اورست را داردند و یا طی سالیان گذشته از خدمات اورست استفاده کرده اند بسیار حائز اهمیت است. زیرا که ما برای یکی از پرتکرارترین سوالات و دغدغه های مشتریان عزیز راه حل ارایه کرده ایم. اما این دغدغه چیست  و راه حل ما کدام است؟

یکی از اصلی ترین نگرانی های مشتریان این است که زمانی که سرویسی را از اورست خریداری کردند و یک سال در آن اطلاعات ثبت کردند و به اصطلاح با آن خو گرفتند، چطور مطمئن باشند که سال بعد سرویس ابری اورست قیمت را به صورت غیرمتعارف افزایش نخواهد داد و آنها دچار مشکل نخواهند شد؟

ما همواره در پاسخ توضیح می دادیم که افزایش قیمت ناگهانی به لحاظ منطقی غیر ممکن است زیرا که مشتریان جدید نیز تمایلی به خرید نخواهند داشت. اما از طرفی قصد داشتیم برای مشتریان قدیمی تر تخفیفی را هم در نظر بگیریم، این شد که راه حل زیر را ارایه کردیم:

از ابتدای سال 97 مشتریانی که یک یا چند سرویس از کلود اورست را خریداری می کنند و یا سرویس های سال قبل خود را تمدید می کنند، مشمول افزایش قیمت سالیانه نخواهند شد.

بدین معنی که اگر شما به طور مثال نرم افزار CRM را از کلود اورست امروز به قیمت 1،880،000 تومان خریداری کنید تا هر زمان که سرویس خود را تمدید کنید هیچ افزایش قیمتی شامل شما نخواهد شد. هدف از این اقدام آن است که به مشتریان قدیمی تر احترام بیشتری بگذاریم و مشتریان جدید نیز مطمئن باشند که هر چه زودتر اقدام به خرید کنند قیمت تمام شده نرم افزار در نهایت برای آنها کمتر خواهد شد. 

 

نظرات (2) -

 • حیدری
  سلام
  قیمت تمدید سالیانه نرم افزار crm اورست چقدر است؟
  • مهدی
   سلام
   شما در هر تاریخی نرم افزار سی آر ام و یا هر سرویس دیگری را از کلود اورست خریداری نمایید. با همان قیمت هر سال تمدید می کنید. در تاریخ نوشتن این پاسخ قیمت 1،880،000 تومان است

ارسال نظر

آخرین نظرات

Comment RSS